Müügitingimused

Annetusplatvormi pood.sonajategu.ee (edaspidi Annetusplatvorm) omanik on Mittetulundusühing EESTI KODANIKUMEEDIA KOOL (registrikood 80295392).

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Annetusplatvormis kaupade ostmisel.

Annetusplatvormis müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Kõik annetusplatvormil müüdavate kaupade hinnad on eurodes.

Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda turvaliselt läbi järgnevate makseviiside: Stripe (krediitkaardid), SEPA maksed

NB! Pangalingiga tasumisel vajutada kindlasti panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.

Makseid vahendab Stripe Payments Europe, Ltd. Tasumine toimub väljaspool Annetusplatvormi turvalises keskkonnas – krediitkaardiga tasumisel Stripe turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest annetusplatvormi arvelduskontole.

Annetusplatvormi omanik on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Stripe Payments Europe, Ltd-le.

Pretensiooni esitamise õigus

Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul annetusplatvormi poole, saates e-kirja aadressile info@sonajategu.ee.

Annetusplatvormi haldaja vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

Annetusplatvormi kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks.

Annetusplatvormi saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Kui ostjal on Annetusplatvormi osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info@sonajategu.ee.

Kui ostja ja annetusplatvorm ei suuda lahendada vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja annetusplatvormi vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.

disclaimer!

disclaimer!

See veebipood pakub valitud kujundusega toodete trükkimise teenust. Me oleme mittetulundusühing, seega ei saa me müügist tulu. Saadud summasid kasutatakse MTÜ tegevusega ja Sõna&Tegu projektiga seotud kulude katmiseks.
0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop